2020 KPSS Baba Zümre Türkçe Notları
Yazar: Onur Tohum
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 224
Yayın Tarihi: 9-2019
ISBN: 9786053298731
Stok: 10

2020 KPSS Baba Zümre Türkçe Notları - Onur Tohum

Geleceğini şekillendirdiğin zorlu süreçte senin işlerini kolaylaştıracak bir Türkçe konu anlatım kitabı hazırladım. Yapman gereken sistematik olarak hazırladığım konu anlatım kitabından canlı dersleri takip etmek ve konu bitiminde yine sana özel olarak hazırladığım Türkçe soru bankasındaki testleri çözmek.

Konu anlatım kitabının mantığı seni yormadan,örneklere boğmadan işin mantığını sistemli bir şekilde kavratmak. Hadi o zaman ne duruyorsun seninle ilk üniteden hemen ders çalışmaya başlayalı çünkü ben çok sabırsızlanıyorum.

Bu çalışma esnasında benden desteklerini esirgemeyen Baba Zümre’nin isim babası Osman Çetin’e, daha geçen hafta evliler kervanına katılan Sabri Çetin’e (benden önce nasıl evlenebildi?), yine bu çalışmada inanılmaz efor sarfeden Hatice Koçak’a (gerçekten yoruldu, patrona söyleyelim tatile çıksın) Baba Zümre’nin tüm baba yazarlarına ve dizgi ekibine, Annem Hüsne Tohum’a, Babam Mustafa Tohum’a (annemle babam neden bizim adımız geçmiyor diye diğer kitapta alındılar.) ve tüm hayatımda iyisiyle kötüsüyle iz bırakan arkadaşlarıma sonsuz teşekkürü bir borç bilirim.

Daha güzel yarınlarda ve daha güzel yerlerde görüşmek ümidiyle….

Onur Tohum

ISBN / BARKOD
9786053298731
Yayınevi
Uzman Kariyer Yayınları
Basım Tarihi
9-2019
Sayfa Sayısı
224
Basım Dili
Türkçe

Kategoride En Çok Satan Ürünler