Açıklamalı Notlarıyla Sherlock Holmes Cilt: 1
Yazar: Sir Arthur Conan Doyle
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 770
Yayın Tarihi: 9-2017
ISBN: 9786051415987
Stok: 1

Açıklamalı Notlarıyla Sherlock Holmes Cilt: 1

%21
150,00 TL 118,50 TL

Satıcı : Kitap Market


  • 27 Temmuz Salı - 29 Temmuz Perşembe arası kargoda
Ödeme Koruma
Sistemi
Güvenli
Alışveriş
Hızlı
Kargo

Açıklamalı Notlarıyla Sherlock Holmes Cilt: 1 - Sir Arthur Conan Doyle

Dünyanın önde gelen Sherlock uzmanlarından Leslie S. Klinger’ın editörlüğünde hazırlanan Açıklamalı Notlarıyla Sherlock Holmes, yalnızca polisiye meraklılarına değil, tüm edebiyat severlere hitap eden bir çalışma. Dedektifle yeni tanışan okurlar, Klinger’ın her öykünün girişindeki berrak sunumundan yararlanırken; deneyimli Sherlock’çular, Victoria Çağı İngiltere’siyle ilgili tarihi bilgilerin yanı sıra Sherlock üzerine üretilen en önemli teorileri de içeren binden fazla notla büyülenecekler.

Tüm Sherlock Holmes külliyatını içerecek olan üç kitaplık serinin bu ilk cildi, 1891-1893 arasında Strand Magazine’de yayımlanan öykülerin özgün hallerini içeriyor. Daha sonra Sherlock Holmes’un Maceraları ile Sherlock Holmes’un Anıları adlarıyla kitaplaştırılırken oluşan hataları gideren çalışma, bugüne kadar hazırlanmış en derli toplu ve en kapsamlı Sherlock Holmes külliyatı.

John le Carré ve Erol Üyepazarcı’nın önsözü, Kaya Genç ve Berrak Göçer’in Türkçesiyle, Sherlock Holmes şimdi Everest’te.

Şimdi okumaya devam edin. Elinizde Sherlock Holmes’un toplu öykülerinin uzun ve bilgi dolu bir giriş bölümüyle zenginleştirilmiş “Son Çözümü̈” var. Korkmayın. Holmes ve Watson hakkında insanlar ancak sevgi dolu sözler yazabilir.

- John le Carré

Satış Sayısı
40
ISBN / BARKOD
9786051415987
Yayınevi
Everest Yayınları
Basım Tarihi
9-2017
Sayfa Sayısı
770
Basım Dili
Türkçe