Anneler ve Oğulları İçin Bir Fincan Huzur
Yazar: Colleen Sell
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 315
Yayın Tarihi: -2013
ISBN: 9789755096346

Anneler ve Oğulları İçin Bir Fincan Huzur

Anneler ve Oğulları İçin Bir Fincan Huzur - Colleen Sell

Benzersiz bir ilişkiye ışık tutan öyküler... Ne kadar uğraşsanız değişmeyecek şeyler vardır: Oğlan çocukları yılanlardan, kertenkelelerden, kurtçuklardan, otomobillerden, bilgisayar oyunlarından, futboldan, silahlardan hoşlanırlar... Erkek çocuk sahibi olmanın en güzel yanı, kadın hoşgörüsünü yeni bir sınavdan geçirip onu kazanmaktır! Ve sonunda, oğullar kamyonları, su tabancaları, kramponlu ayakkabıları, takım atkıları ile sevilir! Onunla geçirilen her gün, bir gün kanatlanıp kapıdan uçup gidivereceği gerçeği unutulmadan dolu dolu yaşanması gereken zamandır!

Anneler tarafında duygular, korkular, çaresizlikler, kabullenişler böyle. Ya oğullar tarafında durum nasıl? Sınırsız bir şefkat ve sevgi kaynağı, huzur bulunan kucak, sabır taşı, hoşgörü yumağı... Bir erkek için annesi bunlar ve kuşkusuz daha fazlasıdır. Ama bu beraberlikte fazla duygusallığa yer yok. Eh, ne de olsa, o bir erkek!

Anneler ve Oğulları İçin Bir Fincan Huzur, ancak annelerin ve oğulların paylaşabileceği benzersiz ilişkiye ışık tutuyor. 50 öyküden oluşan bu derlemede, her yaradan sonra silinen gözyaşının ardındaki sevgiyi, karşılığında alınan sonsuz şefkati ve sadakati hatırlayacaksınız.

Satış Sayısı
19
ISBN / BARKOD
9789755096346
Yayınevi
Arkadaş Yayınları
Basım Tarihi
-2013
Sayfa Sayısı
315
Basım Dili
Türkçe

Kategoride En Çok Satan Ürünler