Dağ Çiçeği
Yazar: Selma Yılmaz
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 105
Yayın Tarihi: 9-2019
ISBN: 9786057809858
Stok: 5

Dağ Çiçeği - Selma Yılmaz

Bir insan yaşarsa hayalleri ve umutları için yaşar. Her insanın küçükken yüreğinde gizlediği hayalleri saklı değil midir?

Hayallerinizin içinde birisinin günün birinde çıkıp karşınıza dikildiğini ve hayatınızı tamamen değiştirecek bir kararı sizin adınıza verdiğini düşünün. O anda hayatınızın bir film şeridi gibi gözünüzün önünden geçtiğini. O anda Menekşe için de tam böyle olmuştu. İnce yapılı, narin dağ çiçeği Menekşe. Babası bir karabasan gibi karşısına dikilip sadece tek bir kelime söyledi: ’Evleneceksin’

Menekşe o anda kendini öldürmek istedi belki, belki de babasını. Boğazında kocaman bir yumru ne aşağı iniyor ne yukarı çıkıyordu. Sadece kulaklarında uğuldayan tek kelime. Hayatını değiştirecek tek kelime.

Bu kitap hayalleri uğruna bir kızın nelerden vazgeçtiğini, neleri göze aldığını bize hatırlatan, içimizdeki cesaret ışığını bulmamıza vesile olacak bir kitap. Düşünün. Birisi sizin karşınıza çıkıp hayallerinizden vazgeçmenizi söylese ne yapardınız? Hayalleriniz için ne kadar cesaret gösterip ne kadar ileri gidebilirdiniz?

Satış Sayısı
10
ISBN / BARKOD
9786057809858
Yayınevi
Gece Kitaplığı
Basım Tarihi
9-2019
Sayfa Sayısı
105
Basım Dili
Türkçe

Kategoride En Çok Satan Ürünler