Deniz Feneri
Yazar: P. D. James
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 424
Yayın Tarihi: -2008
ISBN: 9789755095486

Deniz Feneri

%24
32,50 TL 24,69 TL

Satıcı : Kitap Market


  • 29 Temmuz Perşembe - 02 Ağustos Pazartesi arası kargoda
Ödeme Koruma
Sistemi
Güvenli
Alışveriş
Hızlı
Kargo

Deniz Feneri - P. D. James

Arkadaş Yayınevi dünyaca ünlü polisiye yazarı P. D. James`in haftalarca en çok satanlar listesinde 1 numara olan kitabı Deniz Feneri`ni Türk okuyucusuyla buluşturuyor.

İngiltere`nin Atlantik sahillerinde yer alan Combe Adasının kanlı bir geçmişi vardır. Ancak şimdi özel bir vakıf tarafından yönetilen ada, görevleri dolayısıyla fazlasıyla gergin ve çok ünlü konuklara, stresli görevlerine mola vererek soluklanmaları için bir fırsat sunmaktadır. Ama bu huzur ortamı Combe adasındaki konuklardan birinin garip bir şekilde öldürülmesiyle bozulur. Bu garip cinayeti en kısa zamanda ve medya tarafından duyulmadan aydınlatması için Adam Dalgliesh göreve çağrılır. Ancak zamanlama, kendi iç dünyalarında sorunlar yaşayan Adam Dalgliesh ve ekibi için uygun değildir. Tam karmaşık cinayetin nedenlerini çözmeye ve şüphelileri ortaya çıkarmaya başladıkları sırada acımasız bir cinayet daha işlenir. Bu arada Dalgliesh`in sinsi bir tehlikeyle karşı karşıya kalması tüm araştırmayı riske atar.

Ünlü polisiye gerilim yazarı P. D. James`in zekice ördüğü kurgusunu usta ve eğlenceli üslubuyla zenginleştirdiği Deniz Feneri`ni merakla bir solukta okuyacaksınız.

Satış Sayısı
11
ISBN / BARKOD
9789755095486
Yayınevi
Arkadaş Yayınları
Basım Tarihi
-2008
Sayfa Sayısı
424
Basım Dili
Türkçe