Düşmanlık Ömür Boyu
Yazar: Lisi Harrison
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 215
Yayın Tarihi: 6-2008
ISBN: 9786050058147
Stok: 2

Düşmanlık Ömür Boyu - Lisi Harrison

Fıstıklar Takımı Geri Döndü...

Massie Block: Hâlâ harika. Hâlâ trend öncüsü. Hâlâ Octaivan Country Day'in sosyal hayatını yönetiyor ...en azından o öyle zannediyor. Zirvede kalmak için Massie, OCG'nin ilk erkekli kızlı Cadılar Bayramı partisini düzenlemeye karar veriyor. Ama hangisinin daha korkunç olduğundan emin olamıyor bir türlü -annesiyle babasının bütün yedinci sınıfları davet ettirmesi mi, yoksa partiyi Claire'le birlikte düzenlemek zorunda olması mı?

Dylan Marvil: Kiloları verdi. Hal ve davranış devam. Yeni ölçülerini bir erkeği kendine aşık etmek için kullanmayı hedefliyor.

Alicia Rivera: Fıstıklar Takımı, önceki sezondan kalma Burberry kazağından bile çabuk lime lime olurken, Alicia'nın yönetimi devralma zamanı belki de gelmiştir.

Kristen Gregory: Kıyafetler paylaşmak içindir. Erkekler değil. Dylan'ın hoşlandığı çocuktan hoşlanıyor. Elde etmek için de her şeyi yapacak.

Claire Lyons: Hâlâ dışarıda. Ama artık onlardan biri olmak istiyor. Fakat o Kedsler'den kurtulması gerçekten şart.

Fıstıklar Takımı... Aralarına girmekten daha zor bir şey varsa, o da aralarında kalabilmek.

Lisi Harrison, MTV için birçok program yazdı ve yönetti. New York'ta oturuyor ve "Fıstıklar Takımı" serisinin diğer kitaplarını yazmakla uğraşıyor.

ISBN / BARKOD
9786050058147
Yayınevi
Artemis Yayınları
Basım Tarihi
6-2008
Sayfa Sayısı
215
Basım Dili
Türkçe

Kategoride En Çok Satan Ürünler