En İyi Arkadaşım Olmalısın Çünkü Senden Nefret Ediyorum
Yazar: Emily Dubberley
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 208
Yayın Tarihi: -
ISBN: 9789944338080
Stok: 3

En İyi Arkadaşım Olmalısın Çünkü Senden Nefret Ediyorum

%28
12,96 TL 9,33 TL

Satıcı : Kitap Market


  • 28 Temmuz Çarşamba - 30 Temmuz Cuma arası kargoda
Ödeme Koruma
Sistemi
Güvenli
Alışveriş
Hızlı
Kargo

En İyi Arkadaşım Olmalısın Çünkü Senden Nefret Ediyorum - Emily Dubberley

Bu kitap Glamour, Cosmo, Marie Claire, Maus Health ve The Guardian gibi bir dizi yayının yazarı olan Emily Dubberley´in Avrupa´nın hemen her yerinde çeşitli dillere çevrilmiş bir Bestselleri

Aşk gibi, arkadaşlık da hayatın önemli bir parçası;ama iyi bir arkadaş olmak her zaman çok kolay değil. Arkadaşlar bazen dedikodu yapar, kalbinizi kırar yalan söyler, bazen de yalnızca kalın kafalılık yapabilir. Ama kimse bunlardan bahsetmez. Kıskançlıktan başlayıp çok yakın iki arkadaşınızı tanıştırdığınız ve ilk bakışta birbirlerinden nefret ettikleri veya birbirlerini sizden fazla sever gibi göründükleri ´üçüncü teker sendromuna´ kadar arkadaşlık problemleri nasıl çözülür? Arkadaşınızla yakınlaştıkça işler daha da zorlaşır. Beraber tatil yapmanın veya yaşamanın zevklerine varırken arkadaşınızın sevgilisiyle de uğraşmanız gibi komplikasyonları söylemeye gerek yok. Bir de sıkılıp kurtulmak istediğiniz arkadaşlar vardır.

En İyi Arkadaşım Olmalısın... Çünkü Senden Nefret Ediyorum! kitabında Emily Dubberley arkadaşlığın gülüşmekten ibaret olduğu mitini yıkıyor. Gerçek hayat hikâyelerinin yardımıyla, her tür ´kötü arkadaş´ davranışının üzerinden geçip, teselli, iğneleyici bir gülümseme ve pratik çözümler sunuyor.

ISBN / BARKOD
9789944338080
Yayınevi
Erko Yayıncılık
Sayfa Sayısı
208
Basım Dili
Türkçe