Hakkımızda

Kitapjet, kitapseverler için farklı satıcıları karşılaştırma imkanı sağlayan, kitap satıcıları için ise ücretsiz mağaza hizmeti sunan bir pazaryeri platformudur.

300.000'i aşkın ürün ve 1 milyondan fazla üyesi ile her geçen gün büyüyen online kitap pazaryeri kitapjet.net olarak, sizlere çok sayıda kategoride, alanının en kaliteli ürünlerini avantajlı kargo kampanyaları ile güvenle sunuyoruz. Kitap, kırtasiye, ofis araç gereçleri, oyuncak, hobi ürünleri ve daha fazlası. Kısacası eğitiminiz, gelişiminiz ve eğlenceniz için ihtiyacınız olan her şey en uygun fiyatlarla kitapjet.net’te.

Sizlere en uygun fiyatlarla hızlı ürün tedarik edebilmek adına canla başla çalışan saha ekibimiz, 1.000 metre karelik kapalı alanda ürünlerin stoklanması ve dağıtımı ile titizlikle ilgilenen operasyon ekibimiz ve ürünün satışı sonrasında yine müşterilerimiz ile birebir iletişimde olan müşteri hizmetleri&destek ekibimiz ile birlikte, siz değerli tüketiciler için online kitap alışverişinde yeni ve çok güçlü bir soluk olma yolunda, gece gündüz tam da buradayız, hazırız! Sizleri bekliyoruz.

İrtibat Ofisleri

Yönetim Ofisi :

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı Folkart Towers No:47 B/2809 Bayraklı/İZMİR

Şirket Bilgileri

Ünvanı:

Kitapjet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. (kitapjet.net)

Marka Adı:

Kitapjet

Ticaret Sicil No:

218779

Merkez:

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı Folkart Towers No:47 B/2809 Bayraklı/İZMİR

Telefon:

0 850 885 07 55 (Çağrı Merkezi)

Elektronik Posta Adresi:

destek@kitapjet.net

Mersis Numarası:

0563123313500001

Çözüm Merkezi

Soru ve sorunlarınızı 7/24 çözüm merkezimiz üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.