Her Şeye Rağmen Rahatla
Yazar: Tanu Punjabi
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 123
Yayın Tarihi: 8-2011
ISBN: 9786054503131
Stok: 1

Her Şeye Rağmen Rahatla

%28
7,00 TL 5,04 TL

Satıcı : Kitap Market


  • 27 Temmuz Salı - 29 Temmuz Perşembe arası kargoda
Ödeme Koruma
Sistemi
Güvenli
Alışveriş
Hızlı
Kargo

Her Şeye Rağmen Rahatla - Tanu Punjabi

Mutsuz musunuz? Hayatınız stresli bir iş yaşamından mı ibaret? Sosyal hayata karışamıyor musunuz? İlişkilerinizde üzülen taraf hep siz mi oluyorsunuz? Karşılaştığınız problemler çözümsüzmüş gibi mi gözüküyor? Kaygılarınızın önüne geçemiyor musunuz? Ve en önemlisi, hayattan zevk alamıyor musunuz?

Eğer bu soruların bir tanesine bile cevabınız "Evet" ise elinizdeki bu kitap tam size göre. Yoğun bir iş gününden sonra bedeninizi rahatlatacak egzersizler, mutsuz hissettiğiniz zaman kafanızı dağıtmaya yarayacak yöntemler, tepkilerinizi kontrol altına almada pratik teknikler, stresli bir iş gününden sonra enerjik hissetmenizi sağlayacak egzersiz hareketleri... Hepsi bu kitapta sizi bekliyor. Sadece birkaç dakikanızı alacak bu egzersizleri kolayca öğrenip uygulayabileceksiniz. Hayatınızı çekilebilir kılmak, hatta onu güzelleştirmek, dahası ondan vazgeçmemek sizin elinizde.

Hayatın altında ezilmeyin. Hayatın sizi oradan oraya sürüklemesine izin vermeyin. "Her Şeye Rağmen Rahatla"yı okuyun ve egzersizleri uygulayarak yeniden doğun.

Satış Sayısı
65
ISBN / BARKOD
9786054503131
Yayınevi
Arunas Yayıncılık
Basım Tarihi
8-2011
Sayfa Sayısı
123
Basım Dili
Türkçe