Huysuzun Teki
Yazar: Vivet Kanetti
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 95
Yayın Tarihi: 5-2011
ISBN: 9789752898691
Stok: 3

Huysuzun Teki

%21
16,00 TL 12,64 TL

Satıcı : Kitap Market


  • 10 Mayıs Pazartesi - 12 Mayıs Çarşamba arası kargoda
Ödeme Koruma
Sistemi
Güvenli
Alışveriş
Hızlı
Kargo

Huysuzun Teki - Vivet Kanetti

Huysuzun Teki, büyümekte olan bir kız çocuğunun gözünden dünyaya ve kendine bir bakış. Büyüklerin dünyasının kendi içindeki o absurde ünü belki de en iyi anlatmanın yolu bu. Dışarıdan bakmak ama anlamaya ve anlamlandırmaya çalışarak değil, anlamsızlığıyla dalga geçerek...

Yaygın olarak gazeteci kimliğiyle bilinen, hatta uzun zaman edebiyatçılığını E. Emine adının arkasında saklı tutan Vivet Kanetti, aslında denemeleri, eleştirileriyle edebiyatın nabzını her zaman tutan bir yazar. Huysuzun Teki de bu güçlü edebiyat kimliğini yansıtan bir çalışma.
Vivet Kanetti'nin bu kitabını severek, eğlenerek okuyacaksınız ama bir yetişkin olduğunuzu hatırladıkça da derin bir hesaplaşmanın içinde bulacaksınız kendinizi.

"Koyu kalabalıkta erimemek, dikkati bir ışık gibi üzerimde tutabilmek için çok şey yapmaya hazırım. Huysuzun teki... Budur dedikleri. Herkes öyle der. Ailenin yakın dostu bir biyoloji profesörü hariç. Ona kalırsa, olgular atmosfere tek görüntü, tek içerik, tek tatla yansımazlar ve huysuzluk da bir duyarlılık biçimidir."

ISBN / BARKOD
9789752898691
Yayınevi
Everest Yayınları
Basım Tarihi
5-2011
Sayfa Sayısı
95
Basım Dili
Türkçe