İki Sene Okul Tatili
Yazar: Jules Verne
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 128
Yayın Tarihi: 3-2018
ISBN: 9789755096650
Stok: 42

İki Sene Okul Tatili - Jules Verne

Çocuk edebiyatının en seçkin örneklerinin yer aldığı Arkadaş Çocuk Serisi'ne tamamı resimli yeni iki kitap daha eklendi. Ali Aydoğan tarafından, özenli ve titiz bir çalışmayla dilimize uyarlanan, tamamı özgün çizimlerle bezenmiş kitaplar, çocukların dil eğitimine önemli katkıda bulunacak.

Jules Verne'in İki Sene Okul Tatili ve Anne Nesbit'in Demiryolu Çocukları ve yakında yayınlanacak Siyah İnci, Tom Sawyer, Gümüş Patenler ve Robin Hood'un eklenmesiyle Arkadaş Çocuk Serisi yazarları arasına Mark Twain, Anna Sewel, Elizabeth Mapes Dodge ve Howard Pyle gibi dünya edebiyatının önemli isimleri dahil oluyor.

İçerdikleri hikaye ve masallarla çocuklara iyiliği ve kötülüğü, adaleti, paylaşmayı, empati kurmayı, doğayı sevmeyi, kalabalık içinde birey olabilmeyi anlatan bu kitaplar, akıcı anlatımları ve birbirinden güzel çizimleriyle öne çıkıyorlar.

İlköğretim öğrencileri tarafından okunması tavsiye edilen eserlerden oluşan bu özel çalışmayı genç okurlara sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Geminin adı Sloughi'ydi. Sloughi'nin tüm yolcuları ve mürettebatı sadece on beş çocuktan  oluşuyordu. Çocukların gemiye hakim olmaları, yönlendirmeleri mümkün değildi. Bu durumda bir felaketten nasıl kurtulacaklardı...

Satış Sayısı
717
ISBN / BARKOD
9789755096650
Yayınevi
Arkadaş Yayınları
Basım Tarihi
3-2018
Sayfa Sayısı
128
Basım Dili
Türkçe

Kategoride En Çok Satan Ürünler