Işığın Öğrettikleri 2
Yazar: Evelyn Elsaesser Valarino
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 224
Yayın Tarihi: -
ISBN: 9789944338271

Işığın Öğrettikleri 2

TÜKENDİ

Işığın Öğrettikleri 2 - Evelyn Elsaesser Valarino

Ölümden sonraki Yaşamın Bilimsel Kanıtları - 2. cilt
Ölüme yakın deneyim (ÖYD) olgusu, ruhu temelinden sarsan derin bir aydınlanmayı beraberinde getirdiği gibi, yapılan araştırmalara göre, bu deneyimi yaşayan kimselerin hayatlarını kökünden değiştirmek gibi bir güce de sahiptir.
Bu çok özel ÖYD anlatıları seçkisi, okuyucunun kendini daha iyi tanıması ve kabullenmesi, kendine ve başkalarına karşı daha fazla merhamet ve duyarlılık göstermesi yoluyla yaşam kalitesini arttırmak; ölüme ve en yakınlarını kaybetmekten doğan ölüm acısına daha hazırlıklı olmasını sağlamak amacına yönelik pratik araştırmalara ve kullanışlı bir yaşam kılavuzluğuna temel oluşturacak şekilde işleniyor.
Ölüme-yakın deneyimler olgusu üzerine şimdiye dek yazılmış en iyi kitap olduğu söylenebilir.
- Michael Grosso, Ph.D., Yazar
Işığın Öğrettikleri, bir gün hepimizin karşısına çıkacak olan o son kapıyı açıyor. Zekice kurgulanmış, sağlam ve net bir üslupla bizleri psiko-biyoloji alanının belki de en önemli keşfinin eşiğine - ölümden sonra gerçekte neler olacağına - götürüyor.- Fred Alan Wolf, Ph.D., Ulusal Kitap Ödülü Sahibi Yazar
Işığın Öğrettikleri, Ölüme-Yakın Deneyimler üzerine şimdiye dek okuduğum en iyi ve en eksiksiz kitap. İnanıyorum ki okuduklarınız ölüm korkunuzu yenmenize yardımcı olacaktır.
- Seymour Boorstein, California Üniversitesi, M.D., Klinik Psikiyatri Doçenti, Yazar
İlham verici ve etkileyici! Ölüme-yakın deneyimlerin, onları yaşamış veya duymuş olanlar üzerindeki yaşam değiştirici etkilerini bir araya getiren önemli ve kolay okunan bir eser.
- Marilyn Webb, Yazar
Kenneth Ring, Ph.D., Connecticut Üniversitesinde Psikoloji Profesörü ve Uluslararası Ölüme-Yakın Araştırmaları Birliği (IANDS)´nin kurucusu ve ilk başkanıdır.

ISBN / BARKOD
9789944338271
Yayınevi
Erko Yayıncılık
Sayfa Sayısı
224
Basım Dili
Türkçe