Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme
Yazar: Derleme
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 228
Yayın Tarihi: 4-2006
ISBN: 9789944621199

Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme

%25
15,00 TL 11,25 TL

Satıcı : Kitap Market


  • 21 Haziran Pazartesi - 23 Haziran Çarşamba arası kargoda
Ödeme Koruma
Sistemi
Güvenli
Alışveriş
Hızlı
Kargo

Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme - Derleme


Bu kitap, Alternatif Tıbba İnanan Doktorların Kansere Bakışını ve Zihinsel Güçle Kanseri Yenen İnsanların Durumunu İçerir.


Önlenemeyen Kanser; Milliyet'in 26 Ocak 2006'daki manşeti şöyleydi: "Kanser Vakalarında Korkutan Tırmanış". İşte bu ve bunun gibi manşetlere ve de istatistiklere baktığımızda bugün ülkemizde yaşanan kanser hastalığının boyutunu bütün çıplaklığıyla görürüz. Bunun yanı sıra olaya bir başka açıdan baktığımızda son 18 - 20 yıldan beri çok büyük artış göstererek günümüzdeki hastalıkların en tepesinde yerini alıp, yaygın hale gelen ve halka "çaresi bulunmayan hastalık" olarak takdim edilen kanserin, bu kitapta belirtildiği gibi alternatif tıbba inanan doktorlar sayesinde çaresi bulunmuş ve o, artık ölümcül bir hastalık olmaktan çıkıp, tedavisi mümkün olan bir hastalık haline gelmiştir.
(Arka Kapak)

Ne yazık ki bunu, ülkemizde kanser uzmanıyım diyen kulağı tıkalı doktorlarımız da dahil pek az kişi bilmektedir. Meslekleri insanları hastalıktan kurtarmak olan doktorlarımız, ümit ederim ki, derlediğim bu kitaptan alternatif tıbba inanan değerli doktorların kanserle ilgli yazdıklarını okurlar.

Şayet bu kitapta kanserle ilgili yazıalnları okuyup uygularsanız, değil kanser hiçbir hastalık size yaklaşamaz.
Bu kitabı okudunuzda da şu üç gerçeğin farkına varacaksınız... Birincisi; günümüzde uygulanan klasik kanser tedavisinin yanlışlığını, ikinciis; ne tür bir kansere yakalanmış olursanız olun, ondan dolayı illa da öleceğiniz anlamına gelmeyeceğini ve üçüncüsü de; bu hastalığın önemini kavrayarak onu doğan beslenme diyetinizle ve zihinsel gücünüzle kontrol altına alıp mutlaka yebeceğinizi anlayacaksınız.
Ünlü tıpçıların bir özdeyişini hatırlayalım: "Hastalık sizi yenmeden siz hastalığı yenmelisiniz..."
Tüm hastalara sağlık dileklerimle..

Satış Sayısı
10
ISBN / BARKOD
9789944621199
Yayınevi
Aşiyan Yayınları - Dini Kitaplar
Basım Tarihi
4-2006
Sayfa Sayısı
228
Basım Dili
Türkçe