Dükkan Sizin!

Hemen Ücretsiz Mağaza Açın,
Satış Yapmaya Şimdi Başlayın!

Şimdi Mağaza Aç

Kitapjet; yazar, yayınevi ve kırtasiyelere özel ücretsiz pazaryeri platformudur.

Online kitap satıcılarına özel ücretsiz mağaza hizmeti ve düşük komisyon oranları ile kitapçı ve yazarlarımızın yanındayız. Kitapjet’te mağaza açarak, tek tek ürün yüklemek ile uğraşmadan ürünlerinizin sadece ISBN barkod numaralarını girerek hemen satışa başlayabilirsiniz. Siz barkod numaralarını sisteme girdiğinizde kitapjet veritabanı üzerinde tanımlı olan kitaplar ön tanımlı olarak listelenir ve ürün bilgisi girmekle uğraşmadan hemen satış yapmaya başlarsınız. Sistemde tanımlı olmayan ürünler için ise ücretsiz talep oluşturabilirsiniz.

İlk 100 mağaza başvurusuna özel, online kitap satışlarında düşük komisyon oranı ve cazip kargo kampanyalarını kaçırmayın.

Ücretsiz danışman desteğiyle hemen satışa başlayın, gelirinizi katlayın!

Ücretsiz Mağaza Açma Rehberi

Online mağaza nedir?

Ücretsiz online mağaza sistemini kullanarak satmak istediğiniz ürünleri, bir e-ticaret sitesinde tamamen size ayrılan bir listeleme sayfasında dilediğiniz şekilde satışa sunabilirsiniz.

Online mağaza açmak istiyorum diyorsanız sizleri kitapjet’in online mağaza iş ortağı programına davet ediyoruz. Diğer e-ticaret sitelerinin aksine kitapjet’te online mağaza açmak ve hemen satışa başlamak çok kolay! Yapmanız gereken tek şey, ISBN barkod numaralarını yüklemek ve fiyat bilgilerini girmek, hepsi bu kadar!

Siz de ücretsiz mağaza açarak satışa başlamak ve bir an önce gelirinizi artırmak, daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız kitapjet ücretsiz mağaza sistemi için başvurunuzu bir an önce yapın ve hemen satışa başlayın.

Türkiye'de Bir İlk

Kitap, kırtasiye sektörüne özel mağazanızı hemen şimdi açın, ürün yükleme ile uğraşmayın. Altyapı maliyeti yok, mağaza kirası yok.

Kimler Mağaza Açabilir?

Yayın evleri, yazarlar, kitapçılar, kırtasiyeler ve stoğunda kitap,kırtasiye ürünleri bulunduran ve vergi levhası olan tüm gerçek ve tüzel kişiler Kitapjet’te mağaza açabilir.

Kitapjet Ücretsiz Mağaza Sistemi Nasıl Çalışır?

  • Ürünlerinizin ISBN listesini ve satış fiyatlarınızı sisteme yükleyin.
  • Yüklediğiniz listeye karşılık gelen ürünler sizin belirlediğiniz satış fiyatı ile kitapjet.net’te listelensin.
  • Satılan ürünlerinizi yönetim panelinden takip edin ve müşteriye kargolayın.
  • Kazancınız hesabınıza gönderilsin.

Avantajları Nelerdir?

  • Mağaza Açmak Ücretsiz: Kitapjet’te dükkan sizin! Kitapjet açtığınız mağaza için sizden dükkan kirası talep etmiyor.
  • Zahmetsiz Ürün Listeleme: Ürün listesinizin satışa açılması için profesyonel müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek zahmetsizce satışa başlayın.
  • Gelişmiş E-Ticaret Altyapısı: Altyapı yatırımı ile uğraşmayın, Kitapjet’in son teknoloji ile hazırlanmış hızlı E-Ticaret altyapısından faydalanın. Tüm Kredi Kartlarından Taksitli Ödeme Alın: Axess, World, Bonus, Cardfinans, Paraf, Maximum ve Advantage kartlarına taksitli satışlar yapabilir, tüm banka kartlarından da ödeme alabilirsiniz.
  • Avantajlı Kargo İndirimleri: Toplu kargo anlaşmalarımız ile kargo maliyetlerinizi düşürün.
  • İşlerinizi Büyütün: Müşterilerimize sunduğumuz destekten yararlanarak satışlarınızı ve geliriniz artırın.

iyzico Korumalı Alışveriş