Küçük Okul Çantası Büyük Macera
Yazar: Geraldine Collet
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 48
Yayın Tarihi: 9-2019
ISBN: 9786058036321
Stok: 19

Küçük Okul Çantası Büyük Macera - Geraldine Collet

Aslında hepimize çok sıradan görünen bir okul gününe bir de bir çocuğun gözünden bakın: Kaydıraklar salyangoza, küvet su altına, eller çembere, harfler sözcüklere, küçücük örümcekler kocaman canavarlara dönüşecek!

+3 yaş grubu için hazırlanmış olan Küçük Okul Çantası Büyük Macera, bize bir çocuğun upuzun okul gününü anlatıyor. Odasına güneş ışığının girmesiyle başlayan ve annnesiyle babasının iyi geceler öpücüğüyle son bulan bu günde biz yetişkinlerin artık kanıksadığı her şeyin bir çocuğun hayal gücünde nelere dönüşebildiğini gülümseyerek okuyacaksınız.

Kocaman okulun önünde minicik bir çizimle görünen çocuk, gün içinde resim yapıyor, oyun oynuyor, yemek yiyor, uyuyor, bahçede gezintiye çıkıyor ve annesine kavuşuyor. Sonrasında sıra ev içi rutinlere geliyor.

Belki üzerine fazla düşünmediğimiz, belki de önemsemediğimiz okul günü, bir çocuk için ne kadar önemlidir? Yoksa her yeni okul günü bambaşka bir eğlence ya da endişe kaynağı mıdır? Her sayfada minicik anların yarattığı kocaman duygular sade, şiirsel cümleler ve bir o kadar çarpıcı resimlerle yansıyor okura.

Satış Sayısı
147
ISBN / BARKOD
9786058036321
Yayınevi
Hippo Yayınları
Basım Tarihi
9-2019
Sayfa Sayısı
48
Basım Dili
Türkçe

Kategoride En Çok Satan Ürünler