Satılık Aşk
Yazar: Jill Mansell
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 480
Yayın Tarihi: 3-2019
ISBN: 9786054377848
Stok: 4

Satılık Aşk

%21
45,00 TL 35,55 TL

Satıcı : Kitap Market


  • 20 Mayıs Perşembe - 24 Mayıs Pazartesi arası kargoda
Ödeme Koruma
Sistemi
Güvenli
Alışveriş
Hızlı
Kargo

Satılık Aşk - Jill Mansell

Tamam! Aşkını Sattı, Doğru Ama Durun, Sorun Bi' Neden, Diye!

Aslında Lola’nın, erkek arkadaşı Dougie’nin cadı annesinden gelen 10.000 sterlinlik ‘paketi’  kabul etmek gibi bir niyeti yoktu! Ama bu cazip  durumla karşılaştıktan kısa süre sonra açığa çıkan bir sır onu yeniden ve yeniden düşünmek zorunda bıraktı. Hem zaten Dougie gençti, kendisi ise çoook gençti. Nasıl olsa ilişkileri de uzun sürmezdi...

Hem bu teklifi kabul ederek dünyada en sevdiği insanlardan birine yardım etmiş olacaktı. Bu bahane ona, şu bahane sana avutup duruyordu kendini Lola. On yıl sonra Dougie’yle tekrar karşılaşacağını nereden bilebilirdi ki? Kalbi kırılan Dougie’ye gerçekleri bir türlü açıklayamayan genç kadın, onu nasıl geri alacaktı? Belki fışkıran cazibesi ve çatır çatır ikna kabiliyetinden kullanabilirdi! İşe yarar mıydı acaba? Ayıkla pirincin taşını bakalım, Lola şekerim!

Her Şeyden Çok Mutlak Cazİbesİne Güvenen Lola’nin Bİr Şansi Daha Olacak Miydi?

Jill Mansell, ailesiyle birlikte Bristol’da yaşıyor ve sürekli yazıyor. Yok, aslında tam olarak öyle değil, arada bir televizyon izlediği ve meyveli çiklet çiğnediği de oluyor.

Bir de evinin karşısındaki sahada ragbi oynayanları hayran hayran izliyor ve internette saatler geçirip blog sahibi diğer yazarlara hayret ediyor.

Ancak yapacak başka bir şeyi kalmadığında yazıyor!

Tüm dünyada üç milyondan fazla okura ulaşan yazar, Satılık Aşk ve Öpücük’ten sonra Uslanmaz Çapkın’la karşınızda.

ISBN / BARKOD
9786054377848
Yayınevi
Artemis Yayınları
Basım Tarihi
3-2019
Sayfa Sayısı
480
Basım Dili
Türkçe