Seni Daima Seveceğim - Dedikoducu Kız
Yazar: Cecily Von Ziegesar
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 423
Yayın Tarihi: 1-2011
ISBN: 9786054377824
Stok: 1

Seni Daima Seveceğim - Dedikoducu Kız - Cecily Von Ziegesar

Bir fenomen sona ererken sonsuza giden bir gemi kalkıyor Yukarı Doğu Yaka’dan!
Tam hayal ettiğiniz gibi: B, Yale’e gitti. S, bir Hollywood yıldızı olmak üzere. J, cidden büyüyor galiba. N, ortalığı eskisinden de çok kasıp kavuruyor. D ve V hem gerçek dostlar, hem de gizli aşıklar. C, her seneki gibi unutulmayacak bir yılbaşı partisi veriyor. Üstelik sen de davetlisin. Neden mi? Çünkü seni daima seveceğim. Bence bunu kaçırma. Kim bilir, belki de bu son buluşmamızdır?
Selam millet!
Blair, Serena, Nate, Dan ve Vanessa yeni bir hayata yelken açtı. Şimdi de tatil için eve dönüyorlar. Birkaç ayda çok şey değişebilir ve bazı şeylerse hep aynı kalır!
Nihayet! Üniversiteli olduk ve baştan başladık. Şiddetle arzuladığımız insanlardan, SAT sonuçlarımızdan, ailelerimizin nerede yaşadığından ya da nasıl zamparalar olduğumuzdan kimsenin haberi yok. Yeni şeyler öğrendik, yeni arkadaşlar edindik ve hatta belki hayatlarımızın aşklarıyla tanıştık. Değiştik. Ya da en azından, bazılarımız değişti. Ancak eski alışkanlıklardan kurtulmak zordur, özellikle de eski kankalarınız ve eski aşklarınızla karşılaştığınızda. Herkes Noel için şehre döndüğüne göre bu tatilin barışma, ayrılık ve uyanışla dolu olacağı kesin. Şansınıza, tüm bu skandallar yaşanırken size haberleri iletmek üzere ben bizzat buradayım. Maç başlasın!
İtiraf edin, bayılıyorsunuz bana. Ve son kez: Beni sevdiğinizi biliyorsunuz.
Dedikoducu Kız

ISBN / BARKOD
9786054377824
Yayınevi
Artemis Yayınları
Basım Tarihi
1-2011
Sayfa Sayısı
423
Basım Dili
Türkçe

Kategoride En Çok Satan Ürünler