Şşşiit - Şıpıdık Şelale Şehri Seti
Yazar: Esra Avgören
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 32
Yayın Tarihi: 8-2019
ISBN: 9786050320589
Stok: 26

Şşşiit - Şıpıdık Şelale Şehri Seti - Esra Avgören

“Kinestetik Algılı Çocuklara Okumayı Sevdirme” tekniği ile kaleme alınan şşşiit-Şıpıdık Şelale Şehri Seti’nde okuyucu hikaye kahramanı ile birlikte olayları yaşayarak yeni bilgiler öğrenmektedir. Kinestetik algılı, yani bir kitabı okurken yerinde duramayan, hareket etme ihtiyacı olan çocuklara hikayenin kahramanı ile birlikte hareket etme imkanı veren hikayeler kinestetik algılı cocuklara kitap okumayı daha zevkli hale getiriyor.

Şşşiit - Şıpıdık Şelale Şehri Seti’nin kahramanı Küçük Ayı, merak ettiği olayları Şıpıdık Şelale Şehri’nin bilge kişisi Büyük Ayı’ya sorarak öğreniyor. Büyük Ayı, Küçük Ayı’ya sorduğu soruların cevaplarını sadece sözel olarak değil bizzat Küçük Ayı’ya tatbik ettirerek öğretiyor.

Bu sayede Küçük Ayı, bütün yarım ve çeyreği; gece ile gündüzün nasıl oluştuğunu; kilo, litre, metre kavramlarını; bir deste ile bir düzine arasındaki farkı; sayılarla nasıl sıralama yapacağını uygulamalı olarak öğreniyor. Ve tabii ki Küçük Ayı ile birlikte kitabın okuyucusu da bu bilgileri uygulayarak öğreniyor...

Satış Sayısı
7
ISBN / BARKOD
9786050320589
Yayınevi
Martı Çocuk Yayınları
Basım Tarihi
8-2019
Sayfa Sayısı
32
Basım Dili
Türkçe

Kategoride En Çok Satan Ürünler