Uyanış
Yazar: Mark Nepo
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 536
Yayın Tarihi: -2013
ISBN: 9789751033345
Stok: 7

Uyanış - Mark Nepo

Hayattan ne beklediğinizi bilmiyorsanız,bu kitaba bakmanız yeterli.

Şair ve öğretmen Mark Nepo, bu kitabında gündelik yaşamdan hikâyeler anlatıp, basit gerçeklerle ve aslında insan için neyin önemli olduğuyla ilgili küçük bilgiler vermekle kalmıyor, bilge kişilerden ilham almamızı da sağlıyor.Her gün için, hayatta katılımcı olmayı başararak istediğimiz hayata sahipolmamıza yardım etmek amacıyla tasarlanmış, sıradan ama derin ve bilgeceuygulamalar öneriyor.

"İnsanın zor zamanlarında elinden düşüremeyeceği çok özel bir yaşamkılavuzu. Uyanış, başınızı dik, kalbinizi açık tutmanızı ve ayaklarınızınyere basmasını sağlayacak bir kitap. Nepo, "Evet," diyor, "hayattan nebeklediğinizi bilmiyorsanız, bu kitaba bakmanız yeterli."
"Mark Nepo, ölümle burun buruna geldikten sonra yaşam hakkındaharikulade bir kitap yazmış. Bu kitabı okumak bana huzur verdi, mütevazıolmanın değerini hatırlattı."
Marianne Williamson

"Bu kitap yıl boyunca ilham kaynağınız, sizin ve dostlarınız için mükemmelbir hediye olacak."
Oprah Winfrey

"Bu kitabı hiç acele etmeden, her bir sayfanın tadını doya doya çıkararakokumanızı, ama hepsinden öte, şaşırmaya istekli olmanızı öneririm.Hayat, zaten hayal edebileceğinizin çok ötesinde mucizelerle dolu."
Wayne Muller

Satış Sayısı
39
ISBN / BARKOD
9789751033345
Yayınevi
İnkılap Kitabevi
Basım Tarihi
-2013
Sayfa Sayısı
536
Basım Dili
Türkçe

Kategoride En Çok Satan Ürünler