Zor Anahtarı
Yazar: Mete Özgencil
Basım Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 143
Yayın Tarihi: 1-2012
ISBN: 9786058776173
Stok: 5

Zor Anahtarı

%28
18,52 TL 13,34 TL

Satıcı : Kitap Market


  • 21 Haziran Pazartesi - 23 Haziran Çarşamba arası kargoda
Ödeme Koruma
Sistemi
Güvenli
Alışveriş
Hızlı
Kargo

Zor Anahtarı - Mete Özgencil

Tenini suçlama sakın

AŞK dokunana kadar

Senin değildir

O

Söz yazarı, senarist, yönetmen Mete Özgencilin, beklenmeyen kitabı Zor Anahtarı, onu tanıyanlar için belki de sürpriz olmayacaktır. Yazarın Lirik Biyografi dediği bu eser, Mete Özgencilin içini gösteren bir aynadır, aynı zamanda hepimizin kendimizi göreceği dev bir ayna.

Ertelediğimiz, sakladığımız, söyleyemediğimiz, belki korktuğumuz, belki utandığımız iç sözler, çoğu zaman üç-beş satırla ve Murat Savaşkanın o sözlere çok uyumlu eşsiz resimleriyle, kitap sayfasından yüzümüze yansıdığında derinliklerimizde mutlaka bir şeyler hissedeceğiz.

Tam Mete Özgencile yakışır, bizleri çıplak bırakacak sözler..

Candan Erçetinin Yalan şarkısının sözlerinden, Umay Umay, Hande Yener, Nilüfer, Tarkan gibi birçok yorumcunun albümlerine verdiği söz ve müziklerden ve 2001 yılında kendi adını taşıyan ''Olmalı'' albümünden, Mum Kokulu Kadınlar filminden, dillere düşen pek çok şarkıdan, seyrettiğimiz onlarca klipten tanıdığımız müzik dünyamızın duayenlerinden Mete Özgencil, bildiğimiz dünyasının görünmeyen gölgelerini bu kitabıyla bize gösteriyor. Kendimizi (yüreğimizi) çıplak görmeye hazır mıyız?

ISBN / BARKOD
9786058776173
Yayınevi
Esen Kitap
Basım Tarihi
1-2012
Sayfa Sayısı
143
Basım Dili
Türkçe